14 Mart 2013 Perşembe

Eşarp Şal Nasıl Bağlanır


Biz 2012 yılında eğilim baktığımızda, radye eşarp ve şal önde gelen markaları ile birleştiren bir parçası gibi görünüyor. Özellikle yaz aylarında, büyük bir atkı şallar başörtülülerinde tip etkisi altında en fazla tercih edilir. Daha avantajlı kullanımı, nispeten kolayca Atkılar kare olduğu için. Bulunan genellikle eşarp her zaman arkasında bir adım geldi bir eşarp ve şal olarak kullanılan geçmişimize bir parça çaldın. Şekil ve desenler ve hatta renkler, moda farklılıkları eşarp örtüşme meydana Giyim değişiklikler de çok etkilidir. Renkli desenli ve düz renkler ve Sala eşarplardan geçiş, hafif kumaşlar, bu yıl çok daha tutarlı ve kullanışlı hale geliyor. Ayrıca bağlama şal değişen formları ruh ayarlayabilirsiniz. Bazı insanlar bizim yol yapacak bir ışık şal sıcaklığı bağlanmak için nasıl bize olduğunu sorabilir, kolay ve bağlama türü kolaylaştırmak için başörtüsü şal desenleri takan kadınların oldukça düşkün bir iş.


Şal Bağlamaya Başlarken
Şalda Öcü Markalar ve Online Alışveriş
Bağlamak için nasıl bir soru aklımıza hep meşgul olmuştur sarmak için çünkü Şal, eşarptan, geçiş yapan insanlar için bir önyargı olabilir. Buna ek olarak, fikri, hızlı önyargı dağıldığında fikri kaldırabilirsiniz bir şal fikri bağlamak için bir iğne ile kapak az kolay layık değildir. Konuşma öncesinde, yaşınız sarmak için bağlanmak için emin olun göstermek çok daha genç ve modern. Kullanımı veya uzun şal yuvarlak yüz şekli negatif değildir. Hazır Kabartılmış şal Salı, size kaymasını korkuyorsun nerede başlar.
Ciltli ve Düşünceler sarmak için nasıl

Şala BaşlarBağlanmak Throw nasıl kullandığınız kaput ne kadar pürüzsüz oturtturduğunuza bağlıdır altında. Hile yaparken gösterdiğinizdedir topuz saç bakımı için nasıl. Eğer zorlayarak aşağı kemik şalınızın şekilde toplanan saç üstüne yerleştirilen zaman. Biraz daha yukarıda veya aşağıda toplayın, ancak saç yanı sıra şalınızın güzel gösterinin arka bölümünün ön kısmı ortadan kaldırmaz. Eğer başörtüsü aşınan lastikler üstünde veya altında küçük bir yazı topladığınız boyutu etrafında saç, saç kullanımı daha iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Şalınızın yerine kemik ona uyumlu bir kemik seçebilir kullanarak çeşitli renklerin her birinin alt sabitlenir. Eğer fiş üst geri tak büyük bir kulak kapağı tercih ederseniz, her koşulda size verecektir. Bir Salı günü Bu prosedürler ve öneriler daha iyi nasıl bağlanacağı için bir temel oluşturmaktadır. Dikdörtgen şalınızın kendinizi tutun uzun diğer tarafında kısa beş santimetrelik bir katlama parçası olarak, ileriye dönük. Biraz ön kısmından sivrilen bir iğne takınız. Iğne Yüzler (bonenizi dahil ederek) derin iğneleme. Kısa ve önünüzde bölümünde uzun bir bölümünü terk ve önünüzde ya da boyun dolayıp sabit arkasına geçiniz. Eğer isterseniz veya arka ışık sabit düğümü eşit holdingin iki ucunda yedekleyebilirsiniz. Salı örttüğünüz farklı modellerde aynı şekil önünde daha klasik giysi biter, farklı düğümler geliştirmek veya bronş olabilir. Bir içine Eşarbın tamamen giysi kumaş yaka kalamadım, kamufle edilebilir. Nasıl Şalınızı bağlamak ve stil yanı sıra, klasik veya spor oluşunuzu bulundu tespit edebiliyorsunuz.
Sal Markalar ve Online Alışveriş Öcü

Nasıl sizin tercih ettiğiniz markalar kadar Şalınızı önemlidir bağlayabilirim. Lazer kesim şal ve ipek dimi olduğundan Salda en tercih. Bağlanmak kolay ve lazer kesim şal şal Dimi kumaş farklı stil bağlayan bir hava katıyor. Online alternatiler yaz sezonu, Aker, Pırere Carden, Armanda, Armine, teklif Markalar Vakko ve tamamladı eşarp olmuştur. Birçok renk, desen ve kumaş sarma uygun çeşitleri her isteği bulmak mümkün. Modanisa sitelerin başında online olarak satın alınmalıdır. Ancak Trendyol, Markaforni ve bir eşarp almak mümkün gibi Zizigo gibi sitelerde kampanya fırsatları.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder